Kersactie banner AZ Intal Kerst is voor iedereen 2025

Kerst is voor iedereen

Auteur Lois Dekker van Intal
Lois Dekker
Intal's verhalenverteller
November 17, 2025
Voor het vijfde jaar op rij bundelen we bij Intal onze krachten met AZ voor Kerst is voor Iedereen. En dit lustrumjaar pakken we extra uit. We nodigen je namelijk uit om samen met je opa, oma of kleinkind naar de wedstrijd te komen. Want kerst draait om samen zijn en hoe mooi is het om generaties bij elkaar te brengen in het AFAS Stadion?

Kerst vieren we samen

Bij Intal geloven we dat je samen verder komt. Daarom zetten we ons samen met AZ al jaren met trots in voor een warmere samenleving. Kerst is voor ons hét moment om die betrokkenheid tastbaar te maken, met kleine gebaren die grote glimlachen veroorzaken.

Op zondag 7 december speelt AZ om 14:30 uur thuis tegen Go Ahead Eagles. Rond deze wedstrijd organiseren AZ en Intal een feestelijke kerstactivatie: 100 kaarten voor 50 duo’s die samen een onvergetlijke middag beleven.

Je begint de dag met een gezellige kerstbrunch in het Grand Café van Gaal. Verwacht warme lichtjes, feestelijke activiteiten en een ontmoeting met AZ-spelers en clublegendes. Avontuur gegarandeerd.

Een kerstboom vol herinneringen

En omdat geven bij Intal een traditie op zich is, stuur je na de wedstrijd niet alleen mooie herinneringen mee naar huis, maar ook een echte kerstboom. Perfect om thuis een extra dosis kerstgezelligheid te laten groeien.

Ons doel? Een kerstervaring creëren die mensen samenbrengt, jong én oud. Want samen maakt alles mooier, zeker rond de feestdagen.

Nomineer iemand of doe zelf mee

Wil jij samen met je opa of oma (of juist met je kleinkind) deze bijzondere kerstbeleving meemaken? Of ken je iemand die dit cadeau écht verdient?

Vertel het ons. Deel waarom jullie erbij moeten zijn en wie weet staan jullie straks samen in een stadion vol warmte en licht.

Aanmelden kan via deze link.

Laten we er samen een sprankelende, betekenisvolle en vooral gezellige kerst van maken.

Kersactie banner AZ Intal Kerst is voor iedereen 2025
No items found.