Office Support

Soms komen er functies voorbij met een perfecte afwisseling tussen klantgerichte, administratieve, organiserende, facilitaire en creatieve taken. Waarbij je zowel klanten, sollicitanten als collega's dagelijks blij kunt maken en je superveel vrijheid krijgt om mee te denken over verbetering en vernieuwing. Ben jij op zoek naar een afwisselende rol waarbij je 'the first smile' van Intal bent? Lees dan snel verder!

Functieomschrijving

Over Intal

Over ons

Wij zijn team Intal! Een club van ruim 100 Intalisten. Allemaal uniek, maar wel met een gezamenlijk Intal DNA als het gaat om verbinding, lef, ondernemerschap en een nieuwsgierige en kritische blik naar buiten toe. Met deze aanpak ontwikkelen, produceren én optimaliseren we A-kwaliteit aluminium raam-, deur- en vliesgevelsystemen. Dat doen we niet alleen via Intal B.V., maar ook met onze dochterondernemingen Thermal Breaks, IJdema Poedercoating, VPG en Intal+. We pakken de dingen graag anders aan en zetten ons elke dag in om de (gevel)bouwwereld net wat leuker, innovatiever en beter te maken. Hoe we dat doen? Door onze processen continu te verbeteren, door data slim voor ons te laten werken en door te werken via onze Intal Methode, waarin de pijlers JIJ, WIJ, OPEN, DURF en GROEI centraal staan.

Van ons, voor jou

Bij ons is heel veel mogelijk, dus heb het lef alle kansen te pakken! Om het nog aantrekkelijker te maken:

  • bieden we natuurlijk een goed salaris, wat we in overleg met jou afstemmen op basis van ervaring en persoonlijke kwaliteiten. Denk aan tussen de €2.700,- en €3.700,- bruto per maand;
  • krijg je van ons 27 verlofdagen én de mogelijkheid om de 13 ADV dagen in tijd of geld uit te laten keren, passend bij jouw wensen, omdat jouw privétijd ook waardevol is;
  • werk je volgens De Intal Methode, waarbij ondernemerschap, groei, vrijheid en eigen verantwoordelijkheid centraal staan;
  • werk je vanuit ons verrassende kantoor in Opmeer of Alkmaar. In 2026 staat bovendien een verhuizing naar een gloednieuw pand in Schagen op de planning, hoe leuk is dat!;
  • is jouw pensioen goed geregeld bij PME via onze CAO Metalektro;
  • dagen we iedereen uit eens per week de (winter)dip te skippen met een uurtje sporten. Doe je mee?;
  • bieden we de mogelijkheid om op de fiets naar werk te komen via lease-a-bike. Kies jij voor een elektrische bakfiets, een sportieve racefiets of ga je voor iets anders?;
  • geven we onze Intalisten alle ruimte. Wil jij je vakantie nog net wat verlengen met een paar weken werken in het buitenland? Of wil je met je team een inspiratiereisje maken? Check onze mogelijkheden voor een workation;
  • vieren we samen successen, met borrels en evenementen. Check onze socials voor alle avonturen van afgelopen jaren waaronder deelname aan Mud Masters, Alkmaar City Run, de altijd gezellige bouwvakborrel en onze unieke DURF bucketlist met een helikoptervlucht.

Wat ga je doen?

Jij bent het eerste aanspreekpunt van onze organisatie. Dagelijks kom je in contact met onze klanten, sollicitanten en samenwerkingspartners. Wanneer zij contact opnemen met Intal of langskomen, ben jij degene die ze ontvangt en welkom heet. Vragen van personen die bellen, beantwoord je zelf of zet je door naar de juiste collega's. Daarnaast ondersteun je bij een grote diversiteit aan operationele werkzaamheden. Van administratieve verwerking tot het organiseren van events, geen dag is hetzelfde! Door de grote diversiteit aan werkzaamheden hoef jij je nooit te vervelen. Deze taken komen in ieder geval voorbij:

  • Your first smile: Jij bent het eerste aanspreekpunt, zowel telefonisch als persoonlijk. Je zorgt dat mensen zich welkom voelen en een sprankje van de Intal vibe mee naar huis nemen.
  • Facilitaire zaken: Je loopt dagelijks een ronde met facilitaire taken die voorbijkomen, van het bijvullen en schoonmaken van de koffieautomaten tot het opruimen van de keuken en het uitruimen van de vaatwasser.
  • IT: Nieuwe accounts aanmaken, laptops bestellen en telefoons activeren voor nieuwe collega’s, ook voor eerste IT-gerelateerde vragen weten mensen jou te vinden.
  • Interne communicatie: jij draait je hand niet om voor het maken van grafische uitingen zoals presentaties, templates, kaartjes en uitnodigingen en verzorgt de opmaak van interne documenten en emailhandtekeningen. Daarnaast bestel je drukwerk, ondersteun je bij zakelijke relaties (bestellen samples, organisatie bedrijfsbezoeken, visuals voor campagnes) en ben je verantwoordelijk voor het vullen en ontwerpen van onze maandelijkse nieuwsbrief blijfbij@Intal. Kennis van Canva is daarbij een duidelijke pré!
  • Voorraadbeheer: Pennen, flipovervellen, wijntjes voor de vrijdagmiddagborrel, koffiebonen en heel veel andere artikelen; jij regelt dat alle voorraden regelmatig worden bijgevuld.
  • Werkkleding: Voor nieuwe collega's in productie en buitendienst regelen we eigen Intal-kleding. Jij regelt accounts, stemt met de leverancier af en zorgt dat onze collega's representatief voor de dag komen.
  • Beheer pand: Een probleem met de printer verhelpen, een whiteboard ophangen of contact houden voor elektrische installaties. Regelmatig komt er bij het beheer van het pand wel eens een praktisch of technisch vraagstuk om de hoek kijken. Jij regelt dat dit vlot gefixed wordt. Ben je minder technisch aangelegd? Geen probleem, we hebben genoeg technici in huis om je te helpen of je besteedt het extern uit. Wel fijn als jij de touwtjes in handen hebt en regelt dat zaken gedaan worden.
  • Event Planner: Bij Intal houden we van feestjes, maar die moeten natuurlijk wel georganiseerd worden! Jij organiseert onder andere bouwvakborrels, Intal Updates, bedrijfsbezoeken, kerstfeesten, Intal-uitjes, workshops en jubilea.
  • Nieuw pand: Met een verhuizing in de planning heb jij alle mogelijkheid om mee te denken en een actieve bijdrage te leveren aan de inrichting en sfeer van ons nieuwe pand. Welke mooie experience kunnen we gasten straks meegeven?

Wat neem je mee?

Je voelt je thuis in een dynamische organisatie waar vertrouwen, vrijheid, openheid, ondernemerschap, continu verbeteren en klant- en resultaatgerichtheid belangrijke uitgangspunten zijn. Daarnaast zien we in jou graag de volgende zaken terugkomen:

  • Je bent niet bang de telefoon op te nemen of collega's te benaderen
  • Je bruist van de ideeën om onze Intalisten te ondersteunen en brengt deze initiatieven zelfstandig tot een succes
  • Je hebt oog voor detail en weet structuur aan te brengen in je werk
  • Je kan snel schakelen als het nodig is en houdt overzicht bij drukte
  • Natuurlijk ben je communicatief (zowel mondeling als schriftelijk) vaardig
  • Je gaat gemakkelijk met verschillende IT-systemen om en bent bereid hierin te leren (AFAS, Canva, Office)
  • Je bent tussen de 32 en 40 uur per week beschikbaar, waarbij je in ieder geval 4 dagen aanwezig bent op kantoor

December 1, 2025
Startdatum
32-40 uur
Soort dienstverband
€2.700,- - €3.700,-
Salaris
Opmeer
Locatie

Solliciteren?

Geen zin in een standaard baan? Mooi, wij ook niet. Bij Intal kiezen we niet voor de gebaande paden, we creëren ons eigen pad! Geen lange sollicitatierondes, maar een sterk team dat samen vooruit wil – en jou snel wil leren kennen! We reageren binnen een week, schakelen snel en houden het bij maximaal twee gesprekken. Soms verdiepen we met een online (In)talentenscan of assessment, soms met een meeloopmoment om praktische skills te checken. Maar vooral: simpel, snel en persoonlijk. We ontvangen jouw motivatie graag via work@intal.nl. Zien we je snel?